loading

ASTRA SPORTS TOURER

USIĄDŹ WYGODNIE

Astra została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie. Wysokiej jakości wnętrze i innowacyjne rozwiązania wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.

Znacznie powyżej oczekiwań.

Od wersji podstawowej Essentia aż do najbogatszej Elite, Astra prezentuje się zjawiskowo i oferuje funkcjonalności i rozwiązania plasujące ją na podium w swojej klasie.

Wybierz najlepszy dla siebie sposób finansowania:

  • OpelKredyt 50/50
  • OpelKredyt 4x25%
Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel. Promocja obowiązuje do 31 października u Dealerów marki Opel biorących w niej udział. *Prezentowany upust 1 500 zł (1 000 zł dla wersji Essentia 1.4 100 KM) udzielany jest pod warunkiem zamówienia wyposażenia dodatkowego (nie dotyczy lakieru opcjonalnego), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa 1 500 zł (1 000 zł dla Essentii 1.4 100 KM). **Oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej, Obsługi Okresowej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 80 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu. Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Ochrona Pogwarancyjna obowiązuje po wygaśnięciu gwarancji podstawowej w zakresie tożsamym z tą gwarancją, w okresie lub do osiągnięcia przebiegu maksymalnego podanych w Certyfikacie Opel FlexCare, zależnie od tego, co nastąpi jako pierwsze. Szczegóły programu, dostępne kombinacje pakietów oraz inne warianty zakresu i okresu ochrony znajdziesz tutaj: https://www.opel.pl/twoj-opel/flexcare/najwazniejsze-informacje.html
Do góry