loadingNaszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta dlatego nieustannie prowadzimy działania zmierzające do stworzenia oferty maksymalnie dostosowanej do Państwa potrzeb. Wciąż doskonalimy się i ulepszamy nasz punkt sprzedaży, nasze produkty i świadczone przez nas usługi.

 

 

Ważniejsze wydarzenia z życia firmy Środula Sp. z o.o

 


Czerwiec 2015
Rozpoczęcie działalnosci centrum blacharsko-lakierniczego.
Obiekt został wyposażony w nowoczesny sprzęt, co umożliwia dokonanie napraw na najwyższym poziomie i zgodnie z normami producenta.


 Wrzesień 2014
Rozpoczęcie rozbudowy naszego obiektu o nowoczesne Centrum Blacharsko-Lakiernicze Obiekt zostanie oddany do użytku w roku 2015.
 Październik 2010
Pojawienie się w elitarnym gronie Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.
 Styczeń 2009
Podpisanie umowy dealerskiej pomiędzy KIA Motors Polska a Środula Sp. z o.o. – uzyskanie tytułu Autoryzowanego Dystrybutora i Serwisu samochodów marki KIA.
 Styczeń 2005
Podpisanie umowy Autoryzowanego Dystrybutora i Serwisu Chevrolet

 Listopad 2004
Budowa salonu Chevrolet.
 
Sierpień 2004

Rozbudowa serwisu. Powiększenie serwisu o 6 stanowisk naprawczych i 2 stanowiska myjni ręcznej – przygotowanie do wprowadzenia marki Chevrolet
 Luty 2004
Zdobycie drugiego miejsca w rankingu Serwisu Roku 2003 – drugi najlepszy serwis Opla w Polsce w 2003 roku na podstawie ocen Klientów i realizacji standardów marki Opel.

 Luty 2003
Uzyskanie tytułu Serwisu Roku 2002 – najlepszy serwis Opla w Polsce w 2002 roku na podstawie ocen Klientów i realizacji standardów marki Opel.

 Sierpień 2002
Zdobycie tytułu Dealera Lata 2002
I miejsce wśród dealerów Opla w Polsce.
  
Wrzesień 2001
Zapoczątkowanie udziału pracowników OPEL Srodula w obsłudze Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
  
Styczeń 2001
Uzyskanie Dyplomu od Opel Poland za najlepszy magazyn i najlepsze wyniki w sprzedaży części i akcesoriów OPEL w roku 2000 .

 Styczeń 2001
Firma Środula Sp. z o.o. uzyskuje zaszczytny tytuł Dealera Roku 2000. Nasz punkt dealerski na podstawie ocen Klientów i wielkości sprzedaży został uznany przez General Motors za najlepszego dealera roku 2000 w Polsce.

 Kwiecień 2000
Zdobycie tytułu Dealera Wiosny 2000 wśród polskich dealerów Opla

 Grudzień 1999
Uruchomienia działu sprzedaży samochodów używanych.

  
Październik 1999
Uruchomienie pierwszego w południowej Polsce programu szybkiej obsługi masterfit. Rozbudowa serwisu do 13 stanowisk naprawczych, 1 diagnostycznego i 2 stanowisk myjni ręcznej.

 Grudzień 1997
Uroczyste otwarcie nowego punktu dealerskiego Opel Srodula. Ponad 600 m2 salonu ekspozycyjnego, 8 stanowisk obsługi samochodów.

 Listopad 1997
Podpisanie umowy dealerskiej pomiędzy Opel Poland a Srodula Sp. z o.o.

 Czerwiec 1997
Wkopanie kamienia węgielnego pod budowę obiektu punktu dealerskiego Opel Srodula.

Składając, w tym miejscu naszym Klientom podziękowania za wysokie noty i zaufanie jakim nas obdarzacie, zapewniamy, że decydując się na zakup samochodu w naszym Salonie otrzymacie Państwo fachową i kompleksową obsługę nie tylko podczas zakupu samochodu ale również w kolejnych latach jego użytkowania. Nasze propozycje i usługi powstają w trosce o pełną satysfakcję Klienta.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą: Pracownicy Firmy Środula

Nasza Firma zlokalizowana jest w pobliżu takich miejscowości jak Czeladź, Będzin, Jaworzno, Mysłowice, Katowice, Dąbrowa Górnicza Opel Środula Sosnowiec.

Serdecznie Zapraszamy

 


Do góry