loading
WYRAŹ SWÓJ INDYWIDUALNY CHARAKTER

Oferujemy szeroki asortyment części i akcesoriów do samochodów OPEL.

Oryginalne akcesoria to gwarancja wysokiej jakości i atrakcyjnego wyglądu. Wszystkie zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale. Dlatego tak idealnie pasują do unikalnych rozwiązań naszych samochodów. Akcesoria zwiększają funkcjonalność samochodu lub podkreślają jego indywidualny charakter.


Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom.

Oryginalne akcesoria dają bogate możliwości indywidualnego kształtowania Twoich wrażeń z użytkowania Opla, zwiększając jego funkcjonalność czy też podkreślając jego wyjątkowy charakter. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale, są idealnie dopasowane do poszczególnych modeli i spełniają wysokie standardy jakości Opla.


Promocja na oryginalne akcesoria Opel i Thule.

>> POBIERZ VOUHER promocyjny na akcesoria OPEL

Jeżeli jesteś użytkownikiem Opla lub dopiero planujesz jego zakup, przyjdź z voucherem promocyjnym do naszego salonu i skorzystaj z wyjątkowej promocji na oryginalne akcesoria Opel i Thule.

Cena Oryginalnych Akcesoriów Opel
Rabat
od 1 500 zł otrzymujesz rabat w wysokości
500 zł
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
60 zł
od 600 zł otrzymujesz rabat w wysokości
100 zł
od 800 zł otrzymujesz rabat w wysokości
150 zł
od 1 000 zł otrzymujesz rabat w wysokości
250 zł

 

Cena Oryginalnych Akcesoriów Thule
Rabat
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
10% wartości zakupu

Bagażnik rowerowy

Montowany na haku uchwyt mieści do dwóch rowerów,a dodatkowa przystawka pozwala na transport trzeciego. Prosty w montażu i obsłudze – funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika samochodu, również z zamocowanym ładunkiem. Po złożeniu może być przewożony w bagażniku.


 

Belki dachowe

Dwie belki dachowe dostosowane są do montażu każdego rodzaju pojemnika dachowego lub innego systemu transportu bagażu.

 

 

Felgi aluminiowe

Podkreśl sportowy charakter auta i wybierz markowe felgi firmy Irmscher. Zaprojektowane specjalnie dla Insignii 18’’ koła Evo Star lub Turbo Star pasują do jej dynamicznego stylu.

 

 

Mata ochronna bagażnika

Chroni przed brudem i wilgocią. Łatwa w czyszczeniu, wykonana z trwałego tworzywa, z wygodnym mocowaniem na rzepy. Zabezpiecza całą powierzchnię podłogi bagażnika oraz posiada dodatkowe zakładki boczne o wysokości około 20 cm. Gdy nie jest używana, może być przechowywana w specjalnym pokrowcu.

 

ZYSKAJ WIĘCEJ - zobacz katalog przedstawiający akcesoria dedykowane do Twojego modelu OPLA


Do góry